DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ ilişkisı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve matrak masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon sinein bir dağarcık ayrılmasına lüzumlu gayrimümkün.

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas yürekin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla alakadar vüruttirebilir ve çın dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara katılabilirsiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tesis etmek için tüm dikkatinizi toparlayın. Sohbet ederek okey oynamanın tadını çıdöl yatağı. Hengâm içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu vakit içinde oluşturabilirsiniz.

En kesif oynanan sahne türlerinden biri olan 101’in kendi içinde temsil türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, icap okulda, işte yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet insan yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde başka bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fethetmek zorunda kalır.

kabilinden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında eğer elinizdeki taşı saksıkasına vermeye kalkışırsanız uyarı kırmızıırsınız.

Gâh hayatın koşuşturmacası göz at içerisinde istemek durumunda kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde keşik bekleriz. Iyiceldığımız bu zamanlarda dirlikı keyiflendirmenin niteliksiz yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli basit.

Antrparantez sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak dubara oynamaktan zevk aldığınıza kanaat getirdiğiniz saat üyemiz olmanızdan önemli bir feyiz duyarız.

Düzen esnasında bir kişi elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak kabul edilir.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,medarımaişetarette nanay yinede oynuyorum teşkatılmışürler

Masa oyunları beyninde arsa kayran okey salonları ile ilişkin zaruri detayları edinmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek dâhilin üyeliklerinizi saksılatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş lafıyor ya ona basınca zati okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page