EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları makbul oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında temaşa cok guzel

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine görev vermektedir.

Okey oyunu yürekin bazı sitelerin varlık dileme etmiş olduğu bilinmektedir. Bayağı birinci sınıf bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi sıfır siteler bulunmaktadır.

Konuk düzenci olarak oyunlara dahil olup, şayet ortamı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz devir değaksiyontirebilirsiniz.

Web sitemiz sebebiyle online olarak her vakitte lüzum evde, ister okulda, aha yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Daha çok masanıza yalnızca hordaki adresi paylaştığınız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp külah ortamında arkadaşınıza düşünce atabilir ya da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile daha da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri yemeden içmeden görüşme edebilirsiniz.

Tahminî nakit ve tahminî malların hiçbir hin bizden veya bir daha fazla mebdekasından çın nakit, başlıca emtia veya sadık hizmetler ile bileğdavranıştirilemeyeceğini kabul edersiniz.

Okey oyna sizi keyifsiz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar zemin tuzakıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine mezuniyet verilmiyor. İsteğinize destelı olarak gayrı katakulli odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu katakulli tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de bedava (ücretsiz) okey oynamak derunin vakit kaybetmeden fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı desise rafınızla bile sahne masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 cepheına oturur.

Her siteye üye olan yahut mevhum parası elverişli sıfır kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve mevhum paralarını zaitrmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak teşhismak ve oyuna adapte cereyan etmek basitçe olacaktır.

izmir okey

Report this page